Estos CTI

ESTOSESTOS ProCall PC'nizi profesyonel bir CTI bilgisayarına dönüştürür:

Mükemmel Müşteri Desteği
Gelen çağrılarda arayıcının ismi görünür, böylece hemen dosyasını açabilirsiniz.

Maksimum konfor Telefonunuzu sadece kısa yol tuşları ile yönetebilirsiniz. Bir mektup yazıyor veya hesap tablosunda çalışıyor olsanız bİle, çağrılarınızı bir programdan yapıp alabilirsiniz.

Bağlantıları (contact) bulma
Müşterilerinizi "wildcard" kullanarak, bütün bağlı veritabanlarında hızlıca ve kolayca bulabilirsiniz.

Çağrı planları
Kendiniz veya iş arkadaşlarınız için çağrıları planlayıp bu planın ne durumda olduğunu görebilirsiniz..

Hiçbir çağrıyı kaçırmayın
Bilgisayarınızdan uzaktaysanız/ ProCall gelen bütün çağrıları kayıt eder. Farenizi bir kere tıklayarak bu çağrılara yanıt verebilirsiniz.

 

Masrafları azaltın
Otomatik minimum-masraf-yönlendirmesi. Artık manuel olarak aramanıza gerek yok. Her zaman doğru numaraları arayın. Bağlantı zamanını görün.

Veritabanları
ProCall bir ek olarak Mİcrosoft Outlook'a entegre olur, bağlantılarınızı hem EKchange'de hem de Lotus Notes'ta bulur ve bir sihirbazın yardımı ile, bütün popüler adres yönetim programlarına eklenebilir. Tek Kullanıcılı - ProCall Business çağrı yapma, kabul etme, kapatma/ danışma/ transfer/ yönlendirme ve telefon konferansı gibi bütün önemli telefon fonksiyonlarım destekler. Birinin sizi araması durumunda/ arayanın numarası bütün bağlantılarınız ile karşılaştırılır. Bu şekilde sizi arayanın kim olduğunu bilir ve bütün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Gelen çağrılar günlüğe kayıt edilir. Bu şekilde tüm çağrılarınızı göz önünde bulundurabilirsiniz. Ağ - ProCall Enterprise entegre TapiServer ile bütün bilgisayarlara ProCall istemcisini kullanma olanağı sağlar, ayrıca opsiyonel olarak Outlook, Lotus Notes veya ODBC ile diğer veritabanlanna erişebilirsiniz. Grup sütunundan hangi çalışanın şu anda konuşmakta oiduğunu veya yerinde olmadığım görebilirsiniz. Diğer çalışanlara gelen aramaları alabilirsiniz. Dahili mesajlaşma sistemi bütün iş grubunda iş akışım hızlandırır. Sizin olmadığınız zaman gelen çağrılar günlüğe kaydedilir ve İlgili irtibat bilgilerine e-posta yoluyla gönderilebilir. Asla bir çağrıyı kaçırmazsınız ve her zaman bilgi sahibi olursunuz.

 

attic cleaning el granda