HiPath Cordless

hipats cordlessBaşarı için yeterince hareket özgürlüğünüz var mı?
İstediğiniz yerde ve istediğiniz zaman çalışmak, en iyi personellerinizden sanal bir ekip oluşturmak, kurumsal ağınızı mobil bir telefondan kullanmak ve her fırsatta paradan tasarruf etmek. Başka hiçbir üretici fikirlerinizi gerçekleştirebilmemiz için bu kadar geniş kapsamlı öneriler sunmaz:

HiPath Cordless
Kablosuz iletişim sistemi çalışanlarınızı masalarına çakılı kalmaktan kurtarır. Veri mi işbirliği, çabuk karar verme ve geliştirilmiş müşteri hizmetleri için telefonla erişilebilirliği garanti eder. Yanıtlanacak aramalar arasında eleme yaparak görüşme ücretlerim önemli ölçüde azaltır.

 

  • Cordless sistemi sayesinde el cihazı alarak sistemin bir abonesi olabilirsiniz...
  • Sistem özelliklerini el cihazınızdan birebir kullanabilirsiniz...
  • İleriye dönük bir yatırımdır...
  • Santral sistemi ve el cihazları tamamı ile entegre çalışır. Siemens Cordless çözüm sayesinde hastaneler de doktorlara, fabrikalarda ve sürekli hareket anında olan kişilere kolay ulaşmakla kalmayıp, zamandan da tasarruf ediyorsunuz.. Sistem kısaca, yapılan teknik ölçüme istinaden, firma bünyeniz de oluşturulan kapsam alanı içerisinde masa telefonunuzu elinizde taşımış oluyorsunuz.. Çok lokasyonlu firmalarda, şubeler arası ziyaretlerde telefonunuz hep yanınızda ve her an ulaşılabilirlik sağlayabilirsiniz... Siemens cordless çözümü rakipleri ile en büyük farklılık yaratığını nokta ise, sağlık konusunda almış olduğu sertifikasyonlardır. Sistem hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

 

attic cleaning el granda