HAKKIMIZDA

logobaslik

2003 yılından bu yana siemens A.Ş.' nin enformasyon ve komünikasyon çözümleri alanında çözüm ortağı olarak kalmayı sürekli hedefleyen datatel geniş organizasyon ağları ve ürün yelpazesiyle müşterilerinin yakından tanıdığı çözüm sunucusudur, telekominikasyon ve it servisleri alanında faaliyet gösteren datatel sektörünün öncü, alanlarında pek çok ilki gerçekleştirmiştir. Ses ve veri iletişimine yönelik geniş kapsamlı ürün yelpazesi ve çözümleriyle, özel sektör, şebeke işletmecileri ve servis sağlayıcılarına, her türlü enformasyon ve komünikasyon gereksinimleri için çözümler sunmaktadır. Bu iç alanı, küresel ağ çözümleri, kablosuz ve ofis telefon portföyü ile ülkemizde kolay ve hızlı iletişim sağlanmasında etkili bir rol oynamaktadır. Yeni kuşak internet, kablolu iletişim ve ileri elektronik olmak üzere üç temel teknolojide özde yeterliliğe sahip olan bir bölümüz. Bu güçlü kombinasyon sayesinde son kullanıcı için en modern ses ve veri iletişimi donanimindan mükemmel organize edilmiş şebeke yapı işi ve kişisel uygulamalara kadar tüm enformasyon ve komünikasyon çözümlerini tek kaynaktan sunmaktayız. Aynı zamanda şebeke planlamasından, finansmanına, kurulumundan eğitimine kadar uzanan geniş kapsamlı mühendislik ve danışmanlık hizmetleri de vermekteyiz.

Müşteri odaklı yaklaşım

Datatel, günümüzün yoğun rekabet koşullarında sürekli bir değişim süreci yaşayan kuruluşlara, bu süreçte en güçlü stratejik destek aracı olan bilişim sistemlerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayacak uçtan uca çözüm ve hizmetler sunar. Farklı sektörlere özgü metodolojileri ve sunduğu entegre çözümlerle; kuruluşlara, verim artışı, maliyet tasarrufu ve rekabet avantajı sağlayan, değer yaratan, yenilikçi yüksek teknoloji çözümleri sunan Datatel, sunulan her iyi hizmetin başarı olarak geri döneceğine inanır; her zaman ve her yerde müşteri odaklı olmayı ön planda tutar. Gerek müşterileriyle gerekse ekibiyle doğruluk, açıklık ve güven ilişkisi kurma ilkelerini benimseyen Datatel, profesyonelliğinden ve inandığı etik standartlarından hiçbir zaman ödün vermez.

ENTEGRE ÇÖZÜMLER

Datatel, kurumunuzun ihtiyaç duyduğu bilişim çözümlerini bütünsel algılar. Bu bakışla, uçtan uca, tek elden, eksiksiz ve entegre çözümler üretir.

DEĞER KATAN UYGULAMALAR

Müşterileri geleceğe taşıyan en doğru uygulamaları sunarak, hizmet ve çözümleriyle işbirliği yaptığı kurumlara değer katar.

PLATFORM BAĞIMSIZ

İhtiyaçlarınıza “ürün ve marka bağımsız” bir yaklaşım sergiler. Müşteri ihtiyaçlarını belirler ve ihtiyaca yönelik çözümler sağlar.

ÖLÇÜLEBİLİR FARKLAR

Sunduğu çözümlerle müşterilerinin rekabete dayalı iş sonuçları elde etmesini sağlarken, onların rakipleri karşısında ölçülebilir farklar yaratmasına yardımcı olur.

 

HEDEFİMİZ

  • Kurumların, bilgi teknolojisi yolculuğunu kolaylaştıran,
  • Elde edilen kazanımları artıran,
  • Yenilikçi yaklaşımlarla yeni değerler üreten güvenilir bir iş ortağı olmak.

Birikim, deneyim...

Bilişim çözümlerinde her türlü uzmanlığa sahip olan Datatel, yalnızca teknolojiye değil iş süreçlerine de tam anlamıyla hâkim olmayı prensip edinmiştir.

Özetle Datatel;

  • Müşteri beklentilerini algılama yeteneği
  • Yüksek mühendislik bilgisi ve birikimi,
  • Karmaşık ve büyük ölçekli projelerdeki deneyimi,
  • Kesintisiz, güvenilir, ölçeklenebilir, yüksek performanslı sistemler kurma kapasitesi
  • Sektörel uzmanlıklar, farklı teknolojilerdeki yatırımları,
  • Ve profesyonel proje yönetim metodolojileriyle güvenilir çözüm ortağınızdır.

 

site

attic cleaning el granda